Volná pracovní místa

Pracovník v sociálních službách 15.10.2019

Hledáme kolegy/ně — do směnného provozu domova seniorů na Praze 9. Kteří našim klientům budou pomáhat při běžných aktivitách denního života. Co musíte splňovat: ochotu pracovat - spolehlivost - trpělivost - pozitivní přístup ke klientům - schopnost pracovat v týmu - empatie, schopnost aktivního naslouchání. Výhodou je: kvalifikace pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108/2006 o sociálních službách (nabízíme možnost zaškolení pro nekvalifikované pracovníky) - zkušenost ze zdravotnických provozů nebo zařízení sociálních služeb. Nabízíme: malé pracoviště rodinného typu - velký počet personálu na malý počet klientů - 12 hodinové směny - možnost plného nebo částečného úvazku - vhodná práce pro absolventy, aktivní starobní důchodce - dotované stravování na pracovišti. Kontaktní osoba Ivana Pokorná, vedoucí domova seniorů, Tel:. +420 777 680 907.

Český červený kříž praha 9

Společnost Český červený kříž (ČČK) se sídlem v Praze, IČO 00426547, je humanitární společností působící na celém území České republiky; existuje ze zákona. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva; z hlediska vnitrostrátního práva je spolkem.

Mezinárodním výborem Červeného kříže byl Český červený kříž uznán 26.8.1993 a za člena Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce byl přijat 25.10.1993.

Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Oblastní spolek ČČK v Praze 9 rozvíjí svoje aktivity na úseku sociálním a zdravotním, a to na území: Praha - 3, Praha - 6, Praha - 8, Praha - 9, Praha - 10, Praha - 14, Praha - 18, Praha - 19, Praha – 20, Jirny, Benešov.

Ohlasy zákazníků