Ohlasy zákazníků

Vážení přátelé, ve dnech 13. - 17.12.2017 jsem se účastnil kurzu ZZA. Touto cestou bych chtěl poděkovat přednášejícím lektorům za jejich čas a spoustu nových a zajímavých informací z poskytování první pomoci. Kurz byl zajímavý co do výkladu, tak i do praktických cvičení, které byly dělány formou situací, které mohou nastat v praktickém životě. Do nového roku 2018 bych vám popřál, hodně zdraví, pracovní pohody a spoustu spokojených zájemců o vaše kurzy. S pozdravem Otto B.


Autor: Otto B. | Datum vložení 8.1.2018

Děkuji oběma lektorům za dobře připravený intenzivní 5denní kurz pro zdravotníky. Naučila jsem se mnoho nového, oživila jsem si již polozapomenuté zásady 1. pomoci a dozvěděli jsme se i úplné novinky. Ocenila jsem zejména praktický nácvik různých dovedností a přimlouvala bych se (zejména při takovémto intenzivním kurzu) o ještě větší aktivní zapojení účastníků během kurzu.


Autor: Jitka Voldánová | Datum vložení 20.12.2017

Děkuji za skvělý kurz. Látka byla podaná velmi zábavně a proložená aktivitami. Dozvěděl jsem se mnoho nového a oběma lektorům patří velký dík.


Autor: Jakub Stříbrný | Datum vložení 18.12.2017

Dobrý den, moc děkuji za školení první pomoci u dospělých pro veřejnost, bylo velmi poutavé a dobře udělané. Pan doktor sympatický, dobrý lektor, mohu jen pochválit. Doufám, že pokud budu někdy tyto znalosti potřebovat, dobře někomu pomůžu nebo i zachráním život. Už se těším, až si doplním znalosti ještě o první pomoc u dětí. Děkuji.


Autor: Petra Oraná | Datum vložení 21.10.2017

Musím říci, že kurz se mi moc líbil a pan doktor Pospíšil byl opravdu neuvěřitelný ve svých znalostech v oboru medicíny. Velmi poutavě dokázal vykládat látku i 2,5 hodiny v jednom tahu. Přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože v dnešní době různých nabídek je to opravdu velmi těžké. S přáním příjemného dne


Autor: Radka Burianová ZŠ Hradištko | Datum vložení 6.9.2017

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší lektorce za perfektně připravený doškolovací kurs konaný dne 19.3.2017. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit, i když jsem z jiného kraje. Ještě jednou díky.


Autor: Mirka Horáková, Jirkov | Datum vložení 5.9.2017
Český červený kříž praha 9

Společnost Český červený kříž (ČČK) se sídlem v Praze, IČO 00426547, je humanitární společností působící na celém území České republiky; existuje ze zákona. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva; z hlediska vnitrostrátního práva je spolkem.

Mezinárodním výborem Červeného kříže byl Český červený kříž uznán 26.8.1993 a za člena Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce byl přijat 25.10.1993.

Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Oblastní spolek ČČK v Praze 9 rozvíjí svoje aktivity na úseku sociálním a zdravotním, a to na území: Praha - 3, Praha - 6, Praha - 8, Praha - 9, Praha - 10, Praha - 14, Praha - 18, Praha - 19, Praha – 20, Jirny, Benešov.

Ohlasy zákazníků