Ohlasy zákazníků

Dobrý den, v první řadě děkuji za skvěle vedený kurz zdravotníka zotavovacích akcí na Praze 3! Myslím, že u Vás má opravdu smysl a je nabitý důležitými informacemi. Oba školitelé, jak sl. Agáta, tak Honza byli odborníky na správném místě, učivo podávali zábavnou formou a i dlouhý víkendový program se dal hravě zvládnout. Test není jen tak ledajaká dávačka, ale když člověk na kurzu poslouchá a dělá si poznámky, tak ho téměř nic nepřekvapí. Oceňuji i příběhy z praxe, které dobře doplňovaly probíranou teorii. Díky :-)


Autor: Michaela Bayerová | Datum vložení 28.1.2019

Dobrý den, 16.9.2018 jsem u vás absolvoval kurz Základy první pomoci, včera při cestě metrem ze zaměstnání přede mnou zkolabovala paní, upadla do bezvědomí a nedýchala. Zahájil jsem resuscitaci, jak jsem se to naučil na kurzu a paní se po zhruba půl minutě probrala. Nebýt vašeho kurzu, byl bych ztracen, nevěděl bych jak danou situaci řešit a paní mohla dopadnout o dost hůř. Chtěl bych tedy tímto poděkovat celému vašemu týmu za organizaci kurzů zvláště pak pánovi, který nám dával instruktáž (student medicíny v posledním ročníku ze Slovenska, bohužel si nevzpomenu na jméno). Ještě jednou díky.


Autor: Štěpán Hanke | Datum vložení 24.1.2019

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za velice zajímavé, pěkně vysvětlené a hezky prožité školení ve dnech 19 a 20.1.2019 bylo to neuvěřitelné. Moc děkuji za nezapomenutelný víkend, plný informací, možnosti si vyzkoušet různé praktiky a situace. Děkuji moc MUDr. Honzovi a Iloně. Jste moc fajn lidičky. Přeji vám a ostatním co děláte tuto práci, ať se vám daří a máte stále jen a jen spokojené žáky, zákazníky a pacienti.


Autor: Dana Vrabcová | Datum vložení 22.1.2019

Dobrý den, ráda bych jménem celé organizace poděkovala za skvělé školení první pomoci v rámci BOZP, které se u nás uskutečnilo 29. 10. 2018 a vedl ho MUDr. Jan Pospíšil. Účastníci školení si odnesli maximum užitečných informací, uvítali možnost praktického nácviku a dožadovali se pokračování, což je ojedinělý úkaz. Bylo to super a ještě jednou díky.


Autor: Marie Lemanová | Datum vložení 13.11.2018

Vřele doporučuji tento kurz! Agáta a Honza jsou úžasní, mají to skvěle připravené. Za 40h se člověk naučí všechno, co potřebuje, aby nebyl v praxi zaskočený. Ještě jednou díky a dobrá práce!


Autor: Mgr. Tomáš Brabec | Datum vložení 25.10.2018

Získala jsem mnoho užitečných informací. Děkuji.


Autor: Marta Bendová | Datum vložení 25.10.2018

Moc děkuji za kurz! Člověk by neřekl, že se dá udržet pozornost celých 8 hodin, ale oba lektoři, kteří se u nás za těch pět dní vystřídali, to dokázali na výbornou. Bylo to zajímavé, zábavné a já doufám, že to nebylo naposled :)


Autor: Barbora Majerová | Datum vložení 24.10.2018

Dobrý den, velmi děkuji za bezvadné školení, které nás neskutečně bavilo a z něhož jsme si odnesli kupu informací. Děkujeme i za trpělivost pana doktora při odpovědích na všechny naše dotazy.


Autor: Mgr. Božena Tomanová | Datum vložení 8.10.2018

Děkujeme moc za školení první pomoci, které proběhlo 3.10.2018 Paní lektorka byla úžasná, profesionální. Odpovídala na všechny naše dotazy a při praktickém procvičování nám všem byla nápomocná, vše vysvětlila, odůvodnila. I můj syn, který tam nejdřív jít moc nechtěl, odcházel s tím, že bylo dobře, že jsme se zúčastnili a jistě je nyní lépe připraven a bude ochoten v případě potřeby vždy pomoct. Takže ještě jednou velké dík


Autor: Karolína Krátká | Datum vložení 8.10.2018

Dobrý den, kurzu jsem se účastnila 20.6. - 24.6. Kurz byl pro mě velmi přínosný. Oceňuji zejména střídání teorie s praxí. Vyzkoušeli jsme si různé zátěžové situace. Teorie byla podávána velmi interaktivním způsobem tak, abychom si ji lépe zapamatovali. Určitě velmi tento kurz doporučuji.


Autor: Věra Huliciusová | Datum vložení 29.6.2018

Dobrý den, účastnila jsem se kurzu v termínu 23.-27.5.2018. Kurz mě velice obohatil. Jsem moc ráda, že jsem se ho účastnila. Myslím, že tento kurz by měli absolvovat všichni dospělí lidé. Děkuji a přeji hezký den


Autor: Hana L. | Datum vložení 28.5.2018

Děkuji za rozšíření zkušeností v této oblasti. Přednášky byly velmi obohacující a myslím si, že jsem teď mnohem lépe připravený. Člověk totiž nikdy neví, kdy se mu něco takového může hodit.


Autor: Tomáš Šimáček | Datum vložení 8.4.2018

Děkuji za školení ZZA (doškolení), které mělo opět vysokou úroveň. Není to školení jen "pro papír"- je zábavné, do člověka tak naplyne a může ho použít v praxi. Především si však odnese pocit, že bude schopen v případě potřeby reagovat - což jsem si již vícekrát ve své praxi vyzkoušel. Ještě jednou tedy díky a za 4 roky zase ahoj :) Petr Klasna


Autor: Petr Klasna, www.sdruzeniklasa.cz | Datum vložení 18.3.2018

Vážení přátelé, ve dnech 13. - 17.12.2017 jsem se účastnil kurzu ZZA. Touto cestou bych chtěl poděkovat přednášejícím lektorům za jejich čas a spoustu nových a zajímavých informací z poskytování první pomoci. Kurz byl zajímavý co do výkladu, tak i do praktických cvičení, které byly dělány formou situací, které mohou nastat v praktickém životě. Do nového roku 2018 bych vám popřál, hodně zdraví, pracovní pohody a spoustu spokojených zájemců o vaše kurzy. S pozdravem Otto B.


Autor: Otto B. | Datum vložení 8.1.2018

Děkuji oběma lektorům za dobře připravený intenzivní 5denní kurz pro zdravotníky. Naučila jsem se mnoho nového, oživila jsem si již polozapomenuté zásady 1. pomoci a dozvěděli jsme se i úplné novinky. Ocenila jsem zejména praktický nácvik různých dovedností a přimlouvala bych se (zejména při takovémto intenzivním kurzu) o ještě větší aktivní zapojení účastníků během kurzu.


Autor: Jitka Voldánová | Datum vložení 20.12.2017

Děkuji za skvělý kurz. Látka byla podaná velmi zábavně a proložená aktivitami. Dozvěděl jsem se mnoho nového a oběma lektorům patří velký dík.


Autor: Jakub Stříbrný | Datum vložení 18.12.2017

Dobrý den, moc děkuji za školení první pomoci u dospělých pro veřejnost, bylo velmi poutavé a dobře udělané. Pan doktor sympatický, dobrý lektor, mohu jen pochválit. Doufám, že pokud budu někdy tyto znalosti potřebovat, dobře někomu pomůžu nebo i zachráním život. Už se těším, až si doplním znalosti ještě o první pomoc u dětí. Děkuji.


Autor: Petra Oraná | Datum vložení 21.10.2017

Musím říci, že kurz se mi moc líbil a pan doktor Pospíšil byl opravdu neuvěřitelný ve svých znalostech v oboru medicíny. Velmi poutavě dokázal vykládat látku i 2,5 hodiny v jednom tahu. Přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože v dnešní době různých nabídek je to opravdu velmi těžké. S přáním příjemného dne


Autor: Radka Burianová ZŠ Hradištko | Datum vložení 6.9.2017

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší lektorce za perfektně připravený doškolovací kurs konaný dne 19.3.2017. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit, i když jsem z jiného kraje. Ještě jednou díky.


Autor: Mirka Horáková, Jirkov | Datum vložení 5.9.2017
Český červený kříž praha 9

Společnost Český červený kříž (ČČK) se sídlem v Praze, IČO 00426547, je humanitární společností působící na celém území České republiky; existuje ze zákona. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva; z hlediska vnitrostrátního práva je spolkem.

Mezinárodním výborem Červeného kříže byl Český červený kříž uznán 26.8.1993 a za člena Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce byl přijat 25.10.1993.

Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Oblastní spolek ČČK v Praze 9 rozvíjí svoje aktivity na úseku sociálním a zdravotním, a to na území: Praha - 3, Praha - 6, Praha - 8, Praha - 9, Praha - 10, Praha - 14, Praha - 18, Praha - 19, Praha – 20, Jirny, Benešov.

Ohlasy zákazníků