Ohlasy zákazníků

Veškeré zveřejněné ohlasy zákazníků jsou od zákazníků, kteří využili naších služeb.

Velmi mě potěšila praktická stránka kurzu, zvláště nácviky poskytnutí pomoci v krizových situacích. Výklad byl pěkně strukturovaný, podán příjemnou a poutavou formou, obohacený o reálné situace ze života a doplněný o mnoho zajímavých ukázek (rozhovor z linky zdravotnické záchranné služby, videa poskytování první pomoci v různých situacích, fotky úrazů a způsoby jejich ošetření). Byl nechán dostatečný prostor pro naše otázky, a zároveň jsme i my dostali spoustu otázek, abychom si ověřili, že jsme schopni řešit běžné i méně časté situace, s kterými se můžeme jako zdravotníci setkat. Líbilo se mi, že jsme se na kurzu zabývali krizovými, život ohrožujícími, stavy, ale zmíněny byly i obyčejné věci, jako je vyndávání klíštěte, úpal, vyražený dech apod. Na kurzu jsem načerpala mnoho důležitých a užitečných informací a dovedností. Honzo a Braňo, moc děkuji.


Autor: Mgr. Magdalena Klecandová | Datum vložení 2.7.2019

Na tento kurz jsem se moc těšila a splnil moje očekávání. Velice jsem si to užila, vynikající lektor - lékař Honza vysvětluje se zájmem a nadšením pro věc. Výhodou je, že na kurz se hlásí lidé se stejným zájmem se o problematice trochu přiučit, takže fajn kolektiv úplně cizích lidí :) Vřele všem doporučuji, nebudete litovat. Děkuje Lenka


Autor: Lenka Kucalova | Datum vložení 5.6.2019

Velice děkuji Agátě i Honzovi, jakožto celé organizaci ČČK Praha 9, za perfektní kurz, který předčil všechna má očekávání. Netušil jsem, co všechno se dá za 5 dní probrat, vyzkoušet a zapamatovat. A to navíc formou, která byla živá a příjemná, a dokonci i mě udržovala na 100% pozorného, což není vždy jednoduché. Oceňuji zejména : - jak byli oba lektoři znalí všech témat nejen teoreticky, ale i prakticky - že bylo dostatek prostoru pro všechny naše další otázky - že do kurzu byly zařazeny také některé velice praktické informace nad rámec povinnych osnov ZZA (Akutní stavy u dětí, Infekční choroby dětí, Základy farmakologie...) - že do kurzu byly zařazeny cvičení, v kterých jsme museli řešit reálné situace, a uvědomit si tak komplexnost problemu a nutnost určení priorit v našich úkonech Kurz ZZA jsem absolvoval hlavně pro to, abych mohl co nejlépe reagovat v krizových situacích při cestování s mojí rodinou (4 děti od 1 do 10 let). V tomto ohledu kurz zcela splnil naše potřeby, a proto i má manželka absolvuje v následujícím měsíci stejný kurz.


Autor: Petr Čech | Datum vložení 29.5.2019

Absolvovala jsem kurz ZZA, Praha 3 jsem nadšená především z příjemného i humorného podání náročného programu Honzou Pospíšilem a Branem. Odnáším si mnoho cenných poznatků, zkušeností z praxe a doporučení. Jsem maminka dvou malých dětí (4 a 2 roky), ráda pořádám akce pro děti (i dospělé), znalosti poskytnutí první pomoci jsou pro mě nesmírně důležité. Kurz ZZA doporučuji všem! Lektoři, DÍKY!! :) Míša


Autor: Ing. Michaela Podaná | Datum vložení 13.5.2019

Dobrý den, 12.5.2019 jsem zde úspěšně dokončil kurz ZZA a nemůžu si ho dost vynachválit. Instruktoři kurz vedou poutavou a názornou formou, je vidět, že se oba vyznají. Testu jsem se dost děsil, ale i v tak krátkém čase se látka dá vstřebat. Díky moc. ?


Autor: Hynek Edr | Datum vložení 12.5.2019

Děkuji za velmi příjemně a odborně vedený kurz. Za cenu kurzu, která je jednoznačně nejnižší široko dostanete informace, které se zdají občas až moc podrobné, ale vše se vším se dřív nebo později propojí. Je to náročnější hlavně z časových požadavků jednoznačně doporučuji. Braňo a Honza pohodáři. Děkuji, H.


Autor: Honza HUB | Datum vložení 29.4.2019

Kurz je velmi praktický, nabitý podstatnými informacemi a podán tak interaktivní formou, že i celodenní část o víkendu jde v pohodě ustát. Je vždycky skvělý poslouchat lidi, jako Honzu, Agátu a kol. s nadšením a nasazením pro svou práci, díky!


Autor: Karel Ryšavý | Datum vložení 24.2.2019

Děkuji za kurz. Ptali jste se mě, proč jsem si vybral právě ČČK a ne konkurenci. Vedly mě k tomu tyto důvody (dávám jen ty, které můžete snadno ovlivnit): 1. Dobrá dopravní dostupnost. 2. Vhodný výběr termínu (jsem student a kurz probíhal o mých jarních prázdninách). 3. Lektoři, kteří se v tématu vyznají (věděl jsem od kamaráda). Ve výuce mi chyběl: 1. Praktický nácvik poloh (stabilka, ale i další), které jsme viděli pouze na obrázku. 2. Praktický nácvik obvazové techniky. 3. Nějaký (alespoň mini) zdravotnický závod. Ale chápu, že časová dotace kurzu praktický nácvik neumožňuje. Moje osobní zkušenost s kurzem je dobrá. Především mě překvapila energie, s jakou lektoři předávají své znalosti. Také se mi líbilo zázemí kurzu. Ještě jednou děkuji.


Autor: Miloš Halda | Datum vložení 24.2.2019

Dobrý den, v první řadě děkuji za skvěle vedený kurz zdravotníka zotavovacích akcí na Praze 3! Myslím, že u Vás má opravdu smysl a je nabitý důležitými informacemi. Oba školitelé, jak sl. Agáta, tak Honza byli odborníky na správném místě, učivo podávali zábavnou formou a i dlouhý víkendový program se dal hravě zvládnout. Test není jen tak ledajaká dávačka, ale když člověk na kurzu poslouchá a dělá si poznámky, tak ho téměř nic nepřekvapí. Oceňuji i příběhy z praxe, které dobře doplňovaly probíranou teorii. Díky :-)


Autor: Michaela Bayerová | Datum vložení 28.1.2019

Dobrý den, 16.9.2018 jsem u vás absolvoval kurz Základy první pomoci, včera při cestě metrem ze zaměstnání přede mnou zkolabovala paní, upadla do bezvědomí a nedýchala. Zahájil jsem resuscitaci, jak jsem se to naučil na kurzu a paní se po zhruba půl minutě probrala. Nebýt vašeho kurzu, byl bych ztracen, nevěděl bych jak danou situaci řešit a paní mohla dopadnout o dost hůř. Chtěl bych tedy tímto poděkovat celému vašemu týmu za organizaci kurzů zvláště pak pánovi, který nám dával instruktáž (student medicíny v posledním ročníku ze Slovenska, bohužel si nevzpomenu na jméno). Ještě jednou díky.


Autor: Štěpán Hanke | Datum vložení 24.1.2019

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za velice zajímavé, pěkně vysvětlené a hezky prožité školení ve dnech 19 a 20.1.2019 bylo to neuvěřitelné. Moc děkuji za nezapomenutelný víkend, plný informací, možnosti si vyzkoušet různé praktiky a situace. Děkuji moc MUDr. Honzovi a Iloně. Jste moc fajn lidičky. Přeji vám a ostatním co děláte tuto práci, ať se vám daří a máte stále jen a jen spokojené žáky, zákazníky a pacienti.


Autor: Dana Vrabcová | Datum vložení 22.1.2019

Dobrý den, ráda bych jménem celé organizace poděkovala za skvělé školení první pomoci v rámci BOZP, které se u nás uskutečnilo 29. 10. 2018 a vedl ho MUDr. Jan Pospíšil. Účastníci školení si odnesli maximum užitečných informací, uvítali možnost praktického nácviku a dožadovali se pokračování, což je ojedinělý úkaz. Bylo to super a ještě jednou díky.


Autor: Marie Lemanová | Datum vložení 13.11.2018

Vřele doporučuji tento kurz! Agáta a Honza jsou úžasní, mají to skvěle připravené. Za 40h se člověk naučí všechno, co potřebuje, aby nebyl v praxi zaskočený. Ještě jednou díky a dobrá práce!


Autor: Mgr. Tomáš Brabec | Datum vložení 25.10.2018

Získala jsem mnoho užitečných informací. Děkuji.


Autor: Marta Bendová | Datum vložení 25.10.2018

Moc děkuji za kurz! Člověk by neřekl, že se dá udržet pozornost celých 8 hodin, ale oba lektoři, kteří se u nás za těch pět dní vystřídali, to dokázali na výbornou. Bylo to zajímavé, zábavné a já doufám, že to nebylo naposled :)


Autor: Barbora Majerová | Datum vložení 24.10.2018

Dobrý den, velmi děkuji za bezvadné školení, které nás neskutečně bavilo a z něhož jsme si odnesli kupu informací. Děkujeme i za trpělivost pana doktora při odpovědích na všechny naše dotazy.


Autor: Mgr. Božena Tomanová | Datum vložení 8.10.2018

Děkujeme moc za školení první pomoci, které proběhlo 3.10.2018 Paní lektorka byla úžasná, profesionální. Odpovídala na všechny naše dotazy a při praktickém procvičování nám všem byla nápomocná, vše vysvětlila, odůvodnila. I můj syn, který tam nejdřív jít moc nechtěl, odcházel s tím, že bylo dobře, že jsme se zúčastnili a jistě je nyní lépe připraven a bude ochoten v případě potřeby vždy pomoct. Takže ještě jednou velké dík


Autor: Karolína Krátká | Datum vložení 8.10.2018

Dobrý den, kurzu jsem se účastnila 20.6. - 24.6. Kurz byl pro mě velmi přínosný. Oceňuji zejména střídání teorie s praxí. Vyzkoušeli jsme si různé zátěžové situace. Teorie byla podávána velmi interaktivním způsobem tak, abychom si ji lépe zapamatovali. Určitě velmi tento kurz doporučuji.


Autor: Věra Huliciusová | Datum vložení 29.6.2018

Dobrý den, účastnila jsem se kurzu v termínu 23.-27.5.2018. Kurz mě velice obohatil. Jsem moc ráda, že jsem se ho účastnila. Myslím, že tento kurz by měli absolvovat všichni dospělí lidé. Děkuji a přeji hezký den


Autor: Hana L. | Datum vložení 28.5.2018

Děkuji za rozšíření zkušeností v této oblasti. Přednášky byly velmi obohacující a myslím si, že jsem teď mnohem lépe připravený. Člověk totiž nikdy neví, kdy se mu něco takového může hodit.


Autor: Tomáš Šimáček | Datum vložení 8.4.2018

Děkuji za školení ZZA (doškolení), které mělo opět vysokou úroveň. Není to školení jen "pro papír"- je zábavné, do člověka tak naplyne a může ho použít v praxi. Především si však odnese pocit, že bude schopen v případě potřeby reagovat - což jsem si již vícekrát ve své praxi vyzkoušel. Ještě jednou tedy díky a za 4 roky zase ahoj :) Petr Klasna


Autor: Petr Klasna, www.sdruzeniklasa.cz | Datum vložení 18.3.2018

Vážení přátelé, ve dnech 13. - 17.12.2017 jsem se účastnil kurzu ZZA. Touto cestou bych chtěl poděkovat přednášejícím lektorům za jejich čas a spoustu nových a zajímavých informací z poskytování první pomoci. Kurz byl zajímavý co do výkladu, tak i do praktických cvičení, které byly dělány formou situací, které mohou nastat v praktickém životě. Do nového roku 2018 bych vám popřál, hodně zdraví, pracovní pohody a spoustu spokojených zájemců o vaše kurzy. S pozdravem Otto B.


Autor: Otto B. | Datum vložení 8.1.2018

Děkuji oběma lektorům za dobře připravený intenzivní 5denní kurz pro zdravotníky. Naučila jsem se mnoho nového, oživila jsem si již polozapomenuté zásady 1. pomoci a dozvěděli jsme se i úplné novinky. Ocenila jsem zejména praktický nácvik různých dovedností a přimlouvala bych se (zejména při takovémto intenzivním kurzu) o ještě větší aktivní zapojení účastníků během kurzu.


Autor: Jitka Voldánová | Datum vložení 20.12.2017

Děkuji za skvělý kurz. Látka byla podaná velmi zábavně a proložená aktivitami. Dozvěděl jsem se mnoho nového a oběma lektorům patří velký dík.


Autor: Jakub Stříbrný | Datum vložení 18.12.2017

Dobrý den, moc děkuji za školení první pomoci u dospělých pro veřejnost, bylo velmi poutavé a dobře udělané. Pan doktor sympatický, dobrý lektor, mohu jen pochválit. Doufám, že pokud budu někdy tyto znalosti potřebovat, dobře někomu pomůžu nebo i zachráním život. Už se těším, až si doplním znalosti ještě o první pomoc u dětí. Děkuji.


Autor: Petra Oraná | Datum vložení 21.10.2017

Musím říci, že kurz se mi moc líbil a pan doktor Pospíšil byl opravdu neuvěřitelný ve svých znalostech v oboru medicíny. Velmi poutavě dokázal vykládat látku i 2,5 hodiny v jednom tahu. Přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo, protože v dnešní době různých nabídek je to opravdu velmi těžké. S přáním příjemného dne


Autor: Radka Burianová ZŠ Hradištko | Datum vložení 6.9.2017

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší lektorce za perfektně připravený doškolovací kurs konaný dne 19.3.2017. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit, i když jsem z jiného kraje. Ještě jednou díky.


Autor: Mirka Horáková, Jirkov | Datum vložení 5.9.2017
Český červený kříž Praha 9

Společnost Český červený kříž (ČČK) se sídlem v Praze, IČO 00426547, je humanitární společností působící na celém území České republiky; existuje ze zákona. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva; z hlediska vnitrostrátního práva je spolkem.

Mezinárodním výborem Červeného kříže byl Český červený kříž uznán 26.8.1993 a za člena Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce byl přijat 25.10.1993.

Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.